Free songs
Tel/Fax : 0454 2152520
e-mail :info@msmteknik.com.tr

VİZYONUMUZ

2000 yılından bu yana GİRESUN’da hizmet veren firmamız bugün ve yarın müşteri ilişkilerimizle , bizden istenenleri en iyi şekilde anlayıp , düzgün bir kaynak ve insan gücü eşliğinde beklentilere cevap verebilmek, müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak ve en mükemmel standartları yakalamak, Dürüstlük, güven, eşitlik, doğruluk, özgüven gibi kişisel değerlerden ödün vermeden , herkesin güvenli, sağlıklı ve eğlenerek çalıştığı bir aile ortamı oluşturduk.

HEDEFİMİZ

Ülkemizde üretilen 1. Sınıf Havalandırma ve izolasyon ürünlerini kullanarak, insanlara, çevreye saygıyı ve müşteri memnuniyetini ihmal etmeden hizmet sunmak, en iyi ürünü, maledebilecek en düşük fiyat ve yüksek kalite ile müşterilere sunmak.
Havalandırma
Sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı yalıtım problemlerin yaygın olarak görüldüğü ülkemizde bina ve çalışma alanları içn oldukça önemlidir. Bir diğer taraftan da üretime ve emek yoğun faaliyetlere dayalı işletmelerde işletme de bulunan makina parkuru ve çalışanların doğal vücut ısılarından kaynaklanan ısı değişimler söz konusudur. Havalandırma çalışma koşullarını optimeze etmek maksadı ile modern teknik ve mühendislik sistemleri ile organize olmuş kompleks tasarımlardır. Havalandırma sistemleri sayesinde gerek makine sistmemleri gerekse çalışan verimi için gerekli olan optimum sıcaklıklar sağlanabilir. Bunlara ek olarak işletmerde çalışan verimi ve iş makineleri üzerinde olumsuz etkilere sahip bir diğer etkende tozdur. Toz çalışma ortamına bağlı mesleki hastalıkların %70 den fazlasının ana nedenidir. Havalandırma Sistemleri içerisinde ayrı bir dal olarak özelleşen toz toplama sistemleri bu kritik sorun üzerinde etkin çözümler üretebilmektedir.